Alter ego Botox zestaw

Zestaw Alter ego Botox to szansa dla włosów na odzyskanie blasku, elastyczności i optymalnego nawilżenia. Jego formuła zawiera bogaty wachlarz składników aktywnych, takich jak ekstrakty z pszenicy czy hialuronian sodu. Niezwykle małe cząsteczki wnikają wgłąb struktury włosa, działając regeneracyjnie i wypełniająco oraz poprawiając kondycję skóry głowy. Zestaw został stworzony w oparciu o innowacje z dziedziny kosmetologii, a jego skuteczne działanie zostało wielokrotnie potwierdzone.
Alter ego Botox zestaw

Co wchodzi w skład zestawu Alter ego Botox?

W zestawie Alter ego Botox znajdziemy wydajny szampon, maskę, a także ampułki, w których kryje się moc składników aktywnych. Wszystkie kosmetyki zawierają niezwykle efektowny Hairfiller Complex, wypełniający włókno włosa. Ekstrakt z pszenicy działa w kierunku wzmocnienia kosmyków, natomiast hialuronian sodu doskonale je nawilża. Tak skomponowany skład jest silnym zastrzykiem witamin i minerałów, które wzajemnie wzmacniają swoje działanie. Kuracja nie jest skomplikowana, przynosi jednak oszałamiające efekty.

Zestaw do botoxu włosów – jak stosować?

W pierwszej kolejności należy oczyścić włosy oraz skórę głowy za pomocą szamponu. Jest on wolny od silikonów i siarczanów, posiada optymalne pH i przygotowuje włosy do poddania się dalszym zabiegom. Następnie nakłada się maskę i pozostawia na pasmach na 5 minut. Dzięki niej zyskają intensywne i długotrwałe nawilżenie. Ostatnim krokiem jest nałożenie ampułek. Czyni się to na wilgotne, ale nie mokre włosy i pozostawia na nich bez spłukiwania, co poprawi zdolność włosa do wiązania wody i domknie jego łuski.

Zestaw do botoksu na włosy w domu – efekty

Kuracja ma na celu przywrócenie włosom naturalnego piękna poprzez wzmocnienie, nawilżenie, regenerację oraz poprawę stanu skóry głowy. Regularne stosowanie jest niezbędne do osiągnięcia satysfakcjonujących efektów, które obejmują ponadto większą objętość i blask fryzury. Formuły kosmetyków zostały skomponowane tak, żeby zapewnić włosom kompleksową pielęgnację wysokiej jakości, dzięki czemu są one niezwykle skuteczne i przynoszą dość szybkie efekty. Alter ego Botox to szansa na odmianę wyglądu włosów.