Hermz zestaw 4-stopniowy HairLXR

Hermz HairLXR to kompleksowy zestaw do pielęgnacji włosów, składający się z szamponów peelingującego oraz oczyszczającego, odżywki i serum. Doskonale skomponowane składniki aktywne wnikają wgłąb struktury włosa, widocznie poprawiając jego kondycję. Regularne stosowanie przynosi niebanalne efekty, przywracając kosmykom gęstość, blask i optymalne odżywienie. Kosmetyki tworzące zestaw są bardzo wydajne, a ich skuteczność potwierdzają liczne opinie użytkowników. Regularne stosowanie przynosi dość szybkie, a przede wszystkim satysfakcjonujące, efekty.
Hermz zestaw 4-stopniowy HairLXR

4-stopniowy zestaw HairLXR – dla jakich włosów?

Zestaw HairLXR dedykowany jest przede wszystkim posiadaczom włosów rzadkich oraz wypadających. Z powodzeniem stosują je także osoby pragnące zagęścić swoje kosmyki i cieszyć się piękniejszą fryzurą pełną blasku. Kosmetyki zawarte w zestawie pobudzają krążenie i przyspieszają wzrost włosów, wzmacniają je i przywracają im elastyczność. Działają ponadto w kierunku uzyskania i utrzymania optymalnego nawilżenia oraz poprawy funkcjonowania mieszków włosowych. Dzięki temu włosy stają się grubsze i gęstsze.

Kolejność stosowania produktów zestawu HairLXR

Aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty, konieczne jest regularne i poprawne stosowanie produktów zawartych w zestawie. W pierwszej kolejności należy pobudzić mikrokrążenie, delikatnie wmasowując szampon peelingujący. Po spłukaniu stosuje się szampon oczyszczający, który pozostawia się na włosach na około 5 minut. Na opłukane włosy nakłada się odżywkę. Ważne, by zrobić to w sposób równomierny i spłukać dopiero po 5-10 minutach. Na samym końcu na skórę głowy aplikuje i wmasowuje się serum bez spłukiwania – taki zabieg, dzięki lekkości formuły, może być powtarzany codziennie.

Jak często stosować poszczególne produkty z zestawu HairLXR marki Hermz?

Produkty z zestawu HairLXR marki Hermz warto stosować codziennie przez co najmniej miesiąc, aby uzyskać optymalne rezultaty. Można także używać ich zgodnie z zapotrzebowaniem, jednak nie należy stosować innych kosmetyków w czasie kuracji, jako że mogą one zaburzyć ich działanie. Zazwyczaj pierwsze nowe kosmyki widoczne są po około 3-4 tygodniach od rozpoczęcia stosowania. Zestaw marki skutecznie pomógł już wielu osobom zmagających się z problemem słabych, rzadkich i wypadających włosów.